KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9941023
nr 994 1023
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, 2 st, Robert Högfeldt (1894-1986), signerad, 21x18
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 november 2015
kl 18:52:14
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt